Slide background

LAGZIDJ.HU

bemutatja

A DJTANFOLYAM.HU KÍVÁLÓ LEMEZLOVASAIT

10-15 ÉVES ESKÜVŐI-, ÉS CLUB DJ TAPASZTALAT ...

MINDEN ZENEI STÍLUSBAN

ROCK'N'ROLL-TÓL A MAI HOUSE-IG BÁRMI ...

RUGALMAS JÁTSZÁSI LISTÁKKAL

KÍVÁNSÁG- ÉS TILTÓLISTA LEHETŐSÉGEI ...

Slide background

&

KÉRD AJÁNLATUNKAT MOST !

... nehogy elkeljenek lemezlovasaink

LAGZIDJ.HU

lagzidj.hu

MIÉRT NE ZENEKAR, HANEM DJ ???

VÁLTOZATOSABB HANGZÁS

KÖLTSÉGHATÉKONYABB

NINCS SZÜNET A ZENÉBEN

Slide background

DJ SZOLGÁLTATÁS ESKÜVŐKRE

LAGZIDJ.HU

VERSENYKÉPES ÁRON

SZEZONNYITÓ ÁRON FOGLALHATSZ LEMEZLOVAST

2015. FEBRUÁR 28-IG

Slide background

MINDEN ZENEI STÍLUSBAN ...

NÉZD MEG 10 PERCES VIDEÓNKAT 2014-ES ESKÜVŐINKRŐL!

VIDEÓ MEGTEKINTÉSÉHEZ KLIKKELJ A KÉPRE!

Slide background

&

TAPASZTALAT

MEGBÍZHATÓSÁG

VILÁGVEZETŐ DJ TECHNIKÁK AZ ESKÜVŐINKÖN

Pioneer Pro DJ

Nyitótánc

Esküvői zene szolgáltatással (dj, zenekar) kapcsolatos tippek, kérdések, tanácsok

Nyitótánc

HozzászólásSzerző: kovari_geza » 2015.03.17. 18:45

Sziasztok!

Olvasgattam az általatok írt topikot (azt hiszem így mondják) ezzel kapcsolatban.
Ez nálunk szinte az egyik legnagyobb dilemma, a nyitótánc.
Voltam már pár lagzin, láttam a klasszik bécsi keringőtől kezdve a megőrülős ACDC-n át sok mindent, és lehet ezért sem tujduk hogy mi legyen. Klasszik biztos hogy nem, na erre adtatok egy pofont, hogy hát azért most is vannak trendi háromnegyedes zenék, és nem feltétlenül kell a Kékdunára kerengeni. Körhű de hagyományes tánc legyen vagy egy lazább dubstepre "őrüljünk" meg.... ? komolyan nem tudjuk. Szóval szeretnénk egy kis segítséget kérni, brénsztormingokat....

Géza
kovari_geza

Re: Nyitótánc

HozzászólásSzerző: halasz_istvan » 2015.03.17. 19:20

Szia Géza!

Igen, ezt sokszor tapasztaljuk a pároknál, időnként elég bizonytalanok.
Mi volt tavaly a trend? Idén eddig milyen zenéket kértek? -találkozom többször eme kérdésekkel.
Persze érthető, hiszen mi több lagzin veszünk részt, és kíváncsiak a tapasztalatainkra.

Legtöbbször egy összevágott "megamix" válik be, vagy egy jól megválasztott mashup. Az én véleményem az, hogy semmiképp ne legyen a legtöbbet játszott "topsláger". Ez a legtöbbször unalmassá teszi pont azt az eseményt ami nektek az egyik legfontosabb momentuma az estének. Készültök rá, gondosan kiválasztott zenére, gondosan betanult koreográfiával. Én ezt vallom: "Na ennek ütősnek kell lennie". Legyen emlékezetes, ízléses, akár egy minőségibb bulizós zenével.

Tavaly az általam hangulatfelelt esküvők nagy részén Pharrell Williams "Happy" c. slágere volt a legnépszerűbb. Viszont mindenki az eredeti verziót választotta. Sztem ez a verzió ütősebb lett volna:

De ez is attól függ, hogy milyen hangulatot szeretnétek kelteni a táncotokkal és az alatta hallható zenével.

Vagy egy meghittebb, de mégis egy feldolgozás muzsika:

Vagy itt van egy nagyon sokat játszott sláger, de egy kicsit másképp. Ez már a kicsit "megőrülős" tánc lenne:

És még nagyon sok ötletem lenne. A legfontosabb, hogy Ti mit szeretnétek sugallni ezzel a nyitótánccal. Meghittséget, vagy azt hogy "Na akkor most kezdődik a buli!" Lehet vegyesen is. Lassúbb zenével kezdeni, majd egy Grease betétdallal befejezni.

Üdv:
Stefán
halasz_istvan

Vissza: ZENE