Slide background

LAGZIDJ.HU

bemutatja

A DJTANFOLYAM.HU KÍVÁLÓ LEMEZLOVASAIT

10-15 ÉVES ESKÜVŐI-, ÉS CLUB DJ TAPASZTALAT ...

MINDEN ZENEI STÍLUSBAN

ROCK'N'ROLL-TÓL A MAI HOUSE-IG BÁRMI ...

RUGALMAS JÁTSZÁSI LISTÁKKAL

KÍVÁNSÁG- ÉS TILTÓLISTA LEHETŐSÉGEI ...

Slide background

&

KÉRD AJÁNLATUNKAT MOST !

... nehogy elkeljenek lemezlovasaink

LAGZIDJ.HU

lagzidj.hu

MIÉRT NE ZENEKAR, HANEM DJ ???

VÁLTOZATOSABB HANGZÁS

KÖLTSÉGHATÉKONYABB

NINCS SZÜNET A ZENÉBEN

Slide background

DJ SZOLGÁLTATÁS ESKÜVŐKRE

LAGZIDJ.HU

VERSENYKÉPES ÁRON

SZEZONNYITÓ ÁRON FOGLALHATSZ LEMEZLOVAST

2015. FEBRUÁR 28-IG

Slide background

MINDEN ZENEI STÍLUSBAN ...

NÉZD MEG 10 PERCES VIDEÓNKAT 2014-ES ESKÜVŐINKRŐL!

VIDEÓ MEGTEKINTÉSÉHEZ KLIKKELJ A KÉPRE!

Slide background

&

TAPASZTALAT

MEGBÍZHATÓSÁG

VILÁGVEZETŐ DJ TECHNIKÁK AZ ESKÜVŐINKÖN

Pioneer Pro DJ

Nyári helyszínt, valaki tud ajánlani?

A esküvői szertartás és a lakodalmi mulatság helyszínével kapcsolatos témák köre

Nyári helyszínt, valaki tud ajánlani?

HozzászólásSzerző: Marcsi01 » 2015.02.05. 17:46

Sziasztok!

Tud valaki olyan nyári helyszínt, Budapesten, ahol nem zavar a lagzi senkit?

Úgy értem, hogy annyi rémhír van, hogy hajnali 2-kor lehalkíttatják a muzsikát/zenekart és halkan lehet csak zenét játszani és bulizni.

A mi lakodalmunkon dj lesz és a társaságot ismerve reggel 5 ig biztosan buliznánk...a lagzi az legyen lagzi....jó hangos zenével és felhőtlen szórakozással :lol: :roll:

Köszi
Marcsi
Marcsi01

Re: Nyári helyszínt, valaki tud ajánlani?

HozzászólásSzerző: yorkiedetty » 2015.02.07. 10:45

Bátran tudom ajánlani a Bourbon Rendezvényházat. Garantáltan senkit sem fog zavarni a hangos zene. Kert is van, szóval kellemes, nyári estén jól fog esni a levegőzés a vendégeknek. Esetleg kinti szertartást is lehet csinálni, de ha az időjárás ezt mégsem engedi, akkor B tervként ott van a fedett, éttermi rész.
Sőt, ha nagyon szuper az idő, akkor akár a dj és a táncparkett is kintre tud települni.
yorkiedetty

HozzászólásSzerző: Bubu1988 » 2015.02.08. 21:22

Detty!

A Bourbont én is ismerem, és csak ajánlani tudom.

Ott voltam egy lagzin, és olyan hangosan szólhattott amilyen hangosan csak akarta a násznép.
Senki nem szólt ránk, pedig a dj még hajnali 4kor is tekerte a lakodalmas zenéket.
Ez a rendezvényház főleg nyáron va jó előre lefoglalva, ezért javaslom a lagzi mielőbbi leszervezését oda.
Bubu1988

HozzászólásSzerző: nori82 » 2015.02.13. 09:06

Én egy szép tóparti szertartást szeretnék. Ez lett a B terv a tengerpart helyett. Szóval ha valaki volt már ilyenen vagy tud javasolni, akkor írjon kérem meg a helyszínt.

Elsőre nekünk ez tetszett meg: www.matrakemping.hu
Volt már valaki itt?
nori82

HozzászólásSzerző: Nagy_Dávid_Dj_Team » 2015.02.16. 00:08

Sziasztok!

Nyári helyszín nagyon sok van, és mi egyet sem preferálnánk itt (nem a reklámhelye!:) )

Mindazonáltal, a lagzi helyszín kiválasztásakor, mindenképpen ügyeljetek a következőkre:
esküvőidj

Ár: Ez hülyén hangzik, de tényleg "csekkol"jatok le minél több helyet, mert van olyan "lepukkadt" hely ahol 10e Ft per fő a vacsora, és van olyan "trendi" hely, ahol csak 8e Ft per fő. Ha kell, jó előre foglaljátok le a helyet (akár 1-2 évre előre is!), hiszen akkor sokkal jobb árat tudtok kialkudni, mint akár 1 hónappal a lagzi előtt.
Kérdezzetek rá arra is mindenképpen, hogy mi van az árban benne? Mindeféle ital? Vagy semmilyen? Vagy csak a sör meg a bor? Hány fogásos a vacsora és az éjféli lakmározás benne van-e az árban? Meddig VAN nyitva illetve meddig TARTHAT nyitva a hely. Néhol hajnal 2 a limit, és néhol meg nincs határ. Ez nagyon fontos tud lenni, amikor hajnal 4 kor ti még a PálinkaDal-ra tombolnátok...

Elhelyezkedés: Figyeljetek arra is, hogy a lakodalom helyszíne könnyen megközelíthető legyen legalább autóval, de ha éppen nagyvárosban van, akkor akár tömegközlekedéssel is. Nincs annál bosszantóbb, mint amikor azon kell gondolkodni, hogy az épp távozni készülő illuminált állapotban lévő rokon, hogyan jut majd vajon haza!?

Hangoskodás: Sok olyan sztorit hallottunk már, hogy a hely fűt-fát beígért és hajnal 1 kor lehalkíttatták a zenét a DJ -vel.Ez talán a legbosszantóbb eset egy lagzin, hiszen ha nincs hangerő, nincs is jó lagzi. Ezt bizton állíthatjuk. Mindenképpen kérdezzetek rá, hogy biztosan mehet-e a lakodalom hajnal "bármeddig", hiszen ki tudja, lehet, hogy reggel 4 -kor még négyen vonatoznátok egyet, de már nem lehet, mert fent a háziúr kihívta a rendőrséget Ha lehet, olvassatok utána a helynek különböző blogokon vagy közösségi oldalakon. Biztos vagyok benne, hogy a neten találtok majd utalást az ilyesfajta veszélyekre.
Nagy_Dávid_Dj_Team

HozzászólásSzerző: nori82 » 2015.02.17. 22:49

Igen ez megfordult a fejünkben, de mivel egy a lakott területektől kívül eső helyszínen lenne a lagzi, ezért azt gondolom a hangerő nem lehet probléma. Bár a "részegen ki visz majd haza" kérdés inkább aggasztóbb szerintem. Erre nemrég született az az ötlet hogy esetleg a Gerébi Kúria Lajosmizsén. Itt szállás is van, a környezet is jó lenne, bár tudtommal tó nincs :( szóval kezdem belátni hogy az esküvőszervezés nem gyerekjáték és elég sok lemondással jár mire mindennel meg van az ember.
nori82

Vissza: HELYSZÍN